Předat dětem, co je k žití

30 rozhovorů/30 let 7G

Skladem (4 ks)
Kód: 160
499 Kč
Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.65 kg

Budeme moc rádi, když knihy s šelmí tématikou nakoupíte právě v našem e-shopu. Podpoříte tak projekty pro ochranu a monitoring velkých šelem které v ČR realizujeme. Děkujeme!

Kniha rozhovorů může sloužit jako svébytný průvodce společenským, environmentálním či politickým vývojem po roce 1989. Dobové rozhovory jsou v knižním vydání doplněny novými informacemi jak o zpovídaných osobnostech, tak o probíraných tématech.

kniha obsahuje rozhovory s osobnostmi:

Satish Kumar ● Vandana Shiva ● Edward Goldsmith ● Mojmír Vlašín ● Helena Norberg-Hodge ● Václav Mezřický ● Ivan Dejmal ● Murray Bookchin ● Ludvík Kunc ● Petr Váša ● Vladimír Buřt ● Tomáš Halík ● Milena Rychnovská ● Hana Librová ● Jiřina Šiklová ● Václav Bělohradský ● Jan Beránek ● Ľubica Lacinová ● Vladimír Kokolia ● Bedřich Moldan ● Jaromír Bláha ● Jiří Zemánek ● Naomi Aldort ● Stanislav Grof ● Jan Piňos ● Erazim Kohák ● Alexander Ač ● Lukáš Čížek ● Alex Cornelissen ● Zdeňka Voštová

Naďa Johanisová, ekologická ekonomka: "Knihu můžeme vnímat jako v čase rozkročenou a mnohohlasou debatu, jejíž osou jsou netriviální otázky po směřování naší společnosti a která nás nutí přemýšlet a hledat vlastní pozice a pohledy".

  • stran: 488
  • vazba: měkká 
  • rok vydání: 2021

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení