Předat dětem, co je k žití

30 rozhovorů/30 let 7G

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
499 Kč
Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.65 kg
Položka byla vyprodána…
předat dětem
Tip

Budeme moc rádi, když knihy s šelmí tématikou nakoupíte právě v našem e-shopu. Podpoříte tak projekty pro ochranu a monitoring velkých šelem které v ČR realizujeme. Děkujeme!

Kniha rozhovorů může sloužit jako svébytný průvodce společenským, environmentálním či politickým vývojem po roce 1989. Dobové rozhovory jsou v knižním vydání doplněny novými informacemi jak o zpovídaných osobnostech, tak o probíraných tématech.

kniha obsahuje rozhovory s osobnostmi:

Satish Kumar ● Vandana Shiva ● Edward Goldsmith ● Mojmír Vlašín ● Helena Norberg-Hodge ● Václav Mezřický ● Ivan Dejmal ● Murray Bookchin ● Ludvík Kunc ● Petr Váša ● Vladimír Buřt ● Tomáš Halík ● Milena Rychnovská ● Hana Librová ● Jiřina Šiklová ● Václav Bělohradský ● Jan Beránek ● Ľubica Lacinová ● Vladimír Kokolia ● Bedřich Moldan ● Jaromír Bláha ● Jiří Zemánek ● Naomi Aldort ● Stanislav Grof ● Jan Piňos ● Erazim Kohák ● Alexander Ač ● Lukáš Čížek ● Alex Cornelissen ● Zdeňka Voštová

Naďa Johanisová, ekologická ekonomka: "Knihu můžeme vnímat jako v čase rozkročenou a mnohohlasou debatu, jejíž osou jsou netriviální otázky po směřování naší společnosti a která nás nutí přemýšlet a hledat vlastní pozice a pohledy".

  • stran: 488
  • vazba: měkká 
  • rok vydání: 2021