Taška s jedním uchem

Cena: 200 Kč
Dostupnost:

Taška přes rameno z recyklované biobavlny a recyklovaného polyesteru s potiskem originálního obrázku vlka a stromu se stínem od fotografa a režiséra Jana Svatoše.

Je vyrobená za využití obnovitelných zdrojů energie. Recyklovaná biobavlna je získávána z odstřižků při výrobě biobavlněného textilu, kousky látky jsou rozdrceny a přeměněny opět na vlákna, jsou smíchána s recyklovanými vlákny z plastových lahví. Vysoká kvalita zpracování a nízká uhlíková stopa.

Taška má jedno ucho a zavírací patent.

v černé barvě:

v zelené barvě:

v modré barvě:

v růžové barvě:

 

60% recyklovaná biobavlna, 40% recyklovaný polyester

215 g/m² 

tkaný twill

rozměry: 36 x 40 x 6 cm (ucho 80 cm)

 

Pod obrázkem je vytištěno také logo našich stránek Šelmy.cz, z nichž mohou lidé již téměř 10 let čerpat aktuální a objektivní informace o velkých šelmách. Nošením tašky tak pomůžete jejich propagaci, a tím osvětě široké veřejnosti :)

Budoucnost velkých šelem je závislá na názorech a postojích lidí, s nimiž sdílí krajinu. K efektivní ochraně šelem je proto nezbytné, aby lidé měli dostatek objektivních informací nezkreslených předsudky posledních staletí.

Děkujeme proto za váš zájem a podporu!

Nákupní taška z recyklované biobavlny a recyklovaného PET. , vyrobená za využití obnovitelných zdrojů energie.

Zkopírováno ze stránky https://www.ferovamoda.cz/katalog/zbozi/doplnky_152/tasky--kabelky--batohy/produkt/nakupni-taska-salvage-sling-z-recyklovane-biobavlny-a-pet---seda-melange