Sprej na odplašení medvědů - menší balení (bez pouzdra)

Cena: 1 340 Kč
Dostupnost: Nedostupné

Přes svou mohutnost a sílu jsou medvědi ve vztahu k lidem zvířata velmi plachá a v rámci možností se jim vyhýbají. Pokud se však pohybujete v oblasti, kde se medvědi vyskytují, může dojít k setkání (např. u potoka nebo v noci v houštině, kdy vás neuslyší přicházet) a medvěd, protože se bude cítit ohrožen, může zareagovat podrážděně. Nejlepším způsobem, jak se těmto potenciálně nebezpečným okamžikům vyhnout, je dodržovat určitá pravidla chování v oblastech, kde se medvědi vyskytují.

Potřebujete-li pro svůj pocit bezpečí při pohybu v přírodě obývané medvědy udělat ještě něco více, nabízíme Vám speciální sprej na odplašení medvědů, který případného útočícího nebo nebezpečně se chovajícího medvěda spolehlivě odradí.

Jde o produkt firmy Counter Assault, která se jeho vývojem zabývá už 20 let. Účinnou složkou je Capsaicin, který způsobí dočasné opuchnutí sliznice očí, nosu a plic. Vysoká účinnost spreje při ochraně člověka proti napadení medvědem byla potvrzena vědeckou studií (více na www.medvede.sk). Mezi jeho přednosti patří též nemrznoucí obsah a bezpečnostní uzávěr, který ve tmě fosforeskuje. Součástí balení není pouzdro, které si však můžete zakoupit zde.

Toto balení má obsah 230 g (dosah při aplikaci 9 m, doba postřiku 7,2

PRODUKT S NEJVYŠŠÍ KONCENTRACÍ CAPSAICINU (2,0%)

SROVNÁNÍ S OSTATNÍMI VÝROBKY  http://www.bushcraftpro.com/best-bear-spray-reviews/

Návod na použití