Kalendář pro rok 2017

-40%
kalendar-duha-vz-1m.jpg fotopasti-2m.jpg P9240379m.jpg
Cena: 90 Kč
Původní cena: 150 Kč
Dostupnost: Skladem

Tento stolní kalendář je věnován nejkrásnějším a stále vzácným reprezentantům středoevropské divočiny. Představujeme je tak, jak je zachytily naše fotopasti – v jejich přirozené kráse a přirozeném prostředí. Setkání s nimi je vzácností, protože tato plachá zvířata se člověku vyhýbají.
Jednu část kalendáře tvoří týdenní kalendárium. Nezávisle na ní můžete však listovat druhou částí, tu tvoří fotografie z fotopastí.

A pozor! Až  kalendář doslouží, můžete si obrázky odtrhnout. Slouží totiž také jako pohlednice.

Snímky z fotopastínám říkají mnoho o postupném návratu vzácných šelem do české krajiny, ovšem vědecké poznání není jedinou hodnotou. Autentické fotografie vlků či rysů nás fascinují svou jedinečností, jsou vzácnou momentkou ze života skutečných zvířat, které tu s námi, často bez našeho tušení, žijí. A protože jsou to obrázky často krásné, přinášíme vám výběr těch nejlepších kousků z Čech, Moravavy, ze Slezska i Slovenska v tomto kalendáři. Poděkování patří všem dobrovolníkům,spolupracovníkům a dárcům, s jejichž pomocí a podporou se můžeme fotomonitoringu a další práci na ochraně velkých šelem věnovat.