Chráníme také životní prostředí - díky vašemu zájmu! 
 

Protože chceme nejen chránit naše velké šelmy, ale zároveň ctít odpovědný přístup k přírodě a životnímu prostředí, zvolili jsme v případě textilu šetrnou variantu certifikované biobavlny. Při jejím pěstování za podmínek kontrolovaného ekologického zemědělství se nepoužívají jedovaté postřiky, které se při produkci běžné bavlny dostávají do prostředí ve velkém množství, silně znečišťují půdu i vodu a poškozují zdraví lidí v chudých zemích se slabými zákony na ochranu přírody.

Navíc bylo textilní zboží vyrobeno výhradně za využití obnovitelných zdrojů energie a ve výsledku je tak množství vyprodukovaných emisí při výrobě námi nabízených triček o celých 89% nižší než při výrobě běžného bavlněného trička. Zároveň je garantováno, že během celého výrobního procesu se přísně dodržují etické pracovní podmínky.

Dlouhodobě spolupracujeme s MERCHYOU, kde se můžeme spolehnout na kvalitu tisku i udržitelnost.

Zboží ve většině případů zasíláme v použitých (ale stále dostatečně funkčních) obalech, neboť nové kartonové obaly se kvůli vysokým nárokům na pevnost materiálu vyrábí z nové dřevní suroviny a jen minimálně se využívá vytříděného recyklovaného papíru.