Můj přítel rys/Z medvědích a vlčích brlohů

2. rozšířené vydání bestselleru od Ludvíka Kunce

Skladem (2 ks)
Kód: 121
460 Kč
Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.985 kg

Název této knihy je víc než výstižný – autor Ludvík Kunc se 13 let staral o rysa Sixiho a stali se z nich přátelé na celý život. Již po přečtení prvních řádek poznáte, že to není tvrzení ani přehnané, ani bezobsažné. Společné toulky českou i slovenskou přírodou, starost v nemoci i ve zdraví, citlivé vnímání nádherné polodivoké šelmy a vypravěčský talent autora daly vzniknout jedinečné knize, ve které má člověk tu čest být tichým a pokorným pozorovatelem života nezávislé, pravdivé a krásné šelmy.

Můj přítel rys je upřímné svědectví čistého člověka o jeho setkáních s unikátními tvory naší přírody – rysem, medvědem a vlkem. Kniha je doprovázena nejen autentickými fotografiemi, ale i kresbami samotného autora.

Druhá část knihy - Z medvědích a vlčích brlohů - je věnována vlkům a medvědům, psaná jak na základě autorových vlastních zkušeností, tak z vyprávění jiných a z materiálů posbíraných během příprav knihy "Život s karpatským rysem".

  • autor: Ludvík Kunc
  • stran: 264
  • vazba: tvrdá
  • rok vydání: 2019

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení