Cuddeback X-Change - černý blesk

Cena: 6 800 Kč
Dostupnost: Nedostupné

Fotopast Cuddeback X-Change je vybavena nejrychlejší odezvou na světě, která z ní činí vůbec nejlepší fotopast, kterou kdy společnost Cuddeback uvedla na trh.

U fotopasti Cuddeback X-Change dále naleznete 120 MB interní paměť, 3D maskování, posuvný modul pro zúžení záběru pohybového čidla, přepínání mezi běžným a panoramatickým záběrem, časosběr, možnost nastavení počtu fotografií nebo délky videí pro den i noc zvlášť, možnost použití až 32 GB paměťové karty a samozřejmě i upevňovací popruh s montážním modulem. Všestrannost modelu ilustruje také možnost výměny osvětlovací jednotky.


Díky našim pozitivním zkušenostem se spolehlivostí, rychlostí a kvalitou pořízených snímků tento model fotopasti doporučujeme pro monitoring zvířat. Černý blesk, který je součástí tohoto balení, umožňuje pořizovat černobílé fotografie i videa v noci, kdy je aktivní většina savců. Tento infračervený přísvit je neviditelný a je vhodné jej instalovat i na místech, kde použití viditelného blesku představuje riziko krádeže fotopasti.

K tomuto balení fotopasti Cuddeback X-Change je možné dokoupit bílý blesk, se kterým pořídíte barevné fotografie i v noci.

Doporučujeme zakoupit také kvalitní paměťovou kartu SanDisk SDHC 16GB Ultra Class doporučovanou výrobcem a také sadu 8 kusů dobíjecích baterií GP Recyko+ s nízkým samovybíjením.

Tímto získáte plnohodnotný set připravený k okamžitému použití.

Zakoupením fotopasti přispějete na projekty ochrany velkých šelem realizované Hnutím DUHA Olomouc.

DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU!