Dárkový poukaz 300 Kč

Cena: 300 Kč
Dostupnost: Skladem

 

Chcete obdarovat někoho ze svých blízkých, ale nevíte si rady s výběrem vhodného dárku?

Zvolte dárkový poukaz – obdarovaný si z naší šelmí nabídky sám vybere, co se mu nejvíce líbí!

Nejste si jisti, jestli by váš blízký chtěl raději nosit tričko s rysem, vlkem? Nebo by se spíše rád začetl do zajímavé knihy, ale nevíte, kterou už ve svojí knihovně má? Jste na vážkách, zda by dal přednost multifunkčnímu šátku do terénu, nebo ozdobení svého saka našimi originálními odznaky?

Vyberte dárkový poukaz a rozhodování přenechte obdarovanému ! :-)

Nabízíme poukazy v hodnotě 300 Kč500 Kč1000 Kč nebo 2000 Kč.

 

Nákup dárkového poukazu:

Pokud objednáte pouze dárkový(é) poukaz(y), můžete si v objednávce zvolit, zda chcete poukaz zaslat elektronicky e-mailem (ve formátu pdf), zaslat jej poštou vytištěný (jako Doporučené psaní), a nebo vyzvednout osobně.

Pokud objednáte poukaz(y) spolu s dalším zbožím, které Vám bude doručováno poštou nebo si je přijdete vyzvednout osobně, ale poukaz(y) chcete zaslat již obratem elektronicky e-mailem, uveďte, prosím, tento požadavek do poznámky v objednávce.

Úhrada dárkového poukazu při jeho nákupu je možná pouze převodem na účet, rychlým on-line platebním převodem prostřednictvím služby Thepay nebo v hotovosti při osobním převzetí.

Uplatnění dárkového poukazu:

Na každém poukazu je uveden unikátní kód, který zákazník zadá do příslušného políčka při prvním kroku provádění objednávky, ve které chce daný poukaz uplatnit.

Dárkové poukazy lze uplatnit na veškeré zboží v nabídce našeho e-shopu obchod.selmy.cz, pokud je toto zboží aktuálně k dispozici. Z hodnoty poukazu je odečítáno také poštovné za danou objednávku, ve které je poukaz uplatněn.

Je možné si objednat zboží i za vyšší částku, než je uvedena na poukazu, zbývající částku je však potřeba uhradit vybraným způsobem (převod z účtu, rychlá on-line platba přes Thepay, dobírka či hotově osobně). Nevyčerpaná hodnota uplatňovaného poukazu se nevrací. Dárkové poukazy jsou nevratné.

V jedné objednávce je možné uplatnit pouze jeden dárkový poukaz. Platnost poukazu je 12 měsíců od data vydání.