Dárkový poukaz 1000 Kč

Cena: 1 000 Kč
Dostupnost: Skladem

Chcete obdarovat někoho ze svých blízkých, ale nevíte si rady s výběrem vhodného dárku?

Zvolte dárkový poukaz – obdarovaný si z naší nabídky šelmího zboží sám vybere, co se mu nejvíce líbí!

 

Nejste si jisti, jestli by váš blízký chtěl raději nosit tričko s Krysou, Kočkou divokou nebo by se spíše rád začetl do zajímavé knihy O vlcích a lidech?

Jste na vážkách, zda by dal přednost sledování úchvatného dokumentu Živa rieka nebo vyzdobení svého pokoje unikátním snímkem šelmy z české či slovenské přírody?

Vyberte dárkový poukaz a rozhodování přenechte obdarovanému ! :-)

Nabízíme poukazy v hodnotě 300 Kč, 500 Kč, 1000 Kč nebo 2000 Kč.

 

Nákup dárkového poukazu:

Pokud objednáte pouze dárkový(é) poukaz(y), můžete si v objednávce zvolit, zda chcete poukaz zaslat elektronicky e-mailem (ve formátu pdf), zaslat jej poštou vytištěný (jako Doporučené psaní), a nebo vyzvednout osobně.

Pokud objednáte poukaz(y) spolu s dalším zbožím, které Vám bude doručováno poštou nebo si je přijdete vyzvednout osobně, ale poukaz(y) chcete zaslat již obratem elektronicky e-mailem, uveďte, prosím, tento požadavek do poznámky v objednávce.

Úhrada dárkového poukazu při jeho nákupu je možná pouze převodem na účet, rychlým on-line platebním převodem prostřednictvím služby Thepay nebo v hotovosti při osobním převzetí.

 

Uplatnění dárkového poukazu:

Na každém poukazu je uveden unikátní kód, který zákazník zadá do příslušného políčka při prvním kroku provádění objednávky, ve které chce daný poukaz uplatnit.

Dárkové poukazy lze uplatnit na veškeré zboží v nabídce našeho e-shopu www.obchod.selmy.cz, pokud je toto zboží aktuálně k dispozici. Z hodnoty poukazu je odečítáno také poštovné za danou objednávku, ve které je poukaz uplatněn.

Je možné si objednat zboží i za vyšší částku, než je uvedena na poukazu, zbývající částku je však potřeba uhradit vybraným způsobem (převod z účtu, rychlá on-line platba přes Thepay, dobírka či hotově osobně). Nevyčerpaná hodnota uplatňovaného poukazu se nevrací. Dárkové poukazy jsou nevratné.

V jedné objednávce je možné uplatnit pouze jeden dárkový poukaz. Platnost poukazu je 12 měsíců od data vydání.