UKONČENO

16.10.2017, Šelmy.cz

Napadá vás, jak by mohla vypadat na tričku kočka divoká? Až do 30. 9. máte možnost podílet se na návrhu na potisk trička právě s kočkou divokou. 16. 10. zveřejníme vybraný námět a pak hurá do tiskárny.

Co můžete vyhrát?

Výherce získá poukaz v hodnotě 1000,- na nákup v našem šelmím obchodě.

Jméno vítěze i s případným odkazem na jeho webové stránky uveřejníme u zboží na obchod.selmy.cz.

Co po Vás budeme potřebovat?

Grafický návrh kočky divoké, který bude co nejvěrněji zobrazovat kočku divokou a bude použitelný nejlépe v jednobarevném černém potisku. Inspirovat se můžete na www.selmy.cz/kocka/vzhled/.

Důležité je, aby bylo jasné, že se jedná o kočku divokou a ne domácí či zdivočelou.

Technické podmínky:

  • ideálně pošlete podklady připravené v křivkách, v poměru 1:1, nebo bitmapové soubory v rozlišení 300dpi a poměru 1:1 (v jednom z těchto formátů: *.ai, *.eps, *.pdf, *.psd). Pokud nebude návrh technické podmínky splňovat, požádáme Vás o doplnění.

Přejeme Vám pevnou ruku a těšíme se na Vaše výtvory.

Návrhy zasílejte na adresu eshopu obchod@selmy.cz.

! SOUTĚŽ JE UKONČENA !

Moc děkujeme za 11 originálních návrhů kočky divoké. Vyhrála kresba Jindřišky Jonešové, která kromě zveřejnění získává také poukázku v hodnotě 1000 korun do e-shopu www.obchod.hnutiduha.cz. Další účastníci pak poukázku na 15% slevu na nákup tamtéž.

Na začátku listopadu se můžete těšit na nová trička s potiskem Hledá se kočka zn. divoká na www.obchod.selmy.cz.

Dámská trika zde, zde a zde.

Pánská trika zde a zde.

 

 

Práce Hnutí DUHA Olomouc na ochraně a monitoringu velkých šelem probíhá i díky podpoře individuálních dárců – Přátel velkých šelem. Přidejte se prosím také na www.selmy.cz/podpora.