Dárkový poukaz 500 Kč

Cena: 500 Kč
Dostupnost: Skladem

Chcete obdarovat někoho ze svých blízkých, ale nevíte si rady s výběrem vhodného dárku?

 

Zvolte dárkový poukaz – obdarovaný si z naší nabídky šelmího zboží sám vybere, co se mu nejvíce líbí!

 

 

Nejste si jisti, jestli by váš blízký chtěl raději nosit tričko s Krysou, Keep Calm and Protect Wolves nebo by se spíše rád začetl do nádherné knihy Posledná pevnosť?

Jste na vážkách, zda by dal přednost sledování úchvatného dokumentu Živa rieka nebo vyzdobení svého pokoje unikátním snímkem šelmy z české či slovenské přírody?

Vyberte dárkový poukaz a rozhodování přenechte obdarovanému ! :-)

Nabízíme poukazy v hodnotě 300 Kč, 500 Kč nebo 1000 Kč.

 

Nákup dárkového poukazu:

Pokud objednáte pouze dárkový poukaz(y), můžete si v objednávce zvolit, zda chcete poukaz zaslat elektronicky e-mailem (ve formátu pdf), zaslat jej poštou vytištěný (jako Doporučené psaní), a nebo vyzvednout osobně.

Pokud objednáte poukaz(y) spolu s dalším zbožím, které Vám bude doručováno poštou nebo si je přijdete vyzvednout osobně, ale poukaz(y) chcete zaslat již obratem elektronicky e-mailem, uveďte, prosím, tento požadavek do poznámky v objednávce.

Úhrada dárkového poukazu při jeho nákupu je možná pouze převodem na účet, rychlým on-line platebním převodem prostřednictvím služby Thepay nebo v hotovosti při osobním převzetí.
 

Uplatnění dárkového poukazu:

Na každém poukazu je uveden unikátní kód, který zákazník zadá do příslušného políčka při prvním kroku provádění objednávky, ve které chce daný poukaz uplatnit.

Dárkové poukazy lze uplatnit na veškeré zboží v nabídce našeho e-shopu www.obchod.selmy.cz, pokud je toto zboží aktuálně k dispozici. Z hodnoty poukazu je odečítáno také poštovné za danou objednávku, ve které je poukaz uplatněn.

Je možné si objednat zboží i za vyšší částku, než je uvedena na poukazu, zbývající částku je však potřeba uhradit vybraným způsobem. Nevyčerpaná hodnota uplatňovaného poukazu se nevrací. Dárkové poukazy jsou nevratné.

V jedné objednávce je možné uplatnit pouze jeden dárkový poukaz. Platnost poukazu je 12 měsíců od data vydání.